Cesty do Evropy

Pro zájemce z celého světa nabízíme poznávací zájezdy po střední Evropě. Podle Vašich předsav Vám připravíme cestu na míru. Nebo si můžete vybrat jednu z našich připravených poznanávacích tras, které lze kombinovat s aktivně strávenou dovolenou, dovolenou s dětmi a nebo dovolenou strávenou v ekologickém duchu. Připravíme pro Vás zájezd v délce a s náplní dle Vašich přání a požadavků. 

Poznejte s námi nesmírné krásy střední Evropy. Podívejte se z blízka na nádhery Prahy a Vídně, zajezděte si na lodče v jeskyních, vystoupejte na nejvyšší horu České Republiky a získejte nevšední zážitky z oblasti protkané památkami UNESCO.

Kontaktujte nás

Informujeme

KC a ATES language v Kamenici

05.11.2014

Jazyková škola ATES language pořádá kurzy jazyka nejen v Praze 10, ale i v Kamenici u Prahy v prostorách KD Kamenice za spolupráce s KC Kamenice. Využijte naší 10% Halloweenské slevy a přihlašte se do jednoho z našich kurzů v Kamenici.

více informací....

10% SLEVA Halloween

31.10.2014

Hallowen je tu a jazyková škola ATES language pro Vás připravila speciální 10% slevu na všechny typy kurzů pořádané v Praze 10 a v Kamenici. Využijte jedinečné nabídky platné do 30. 11. 2014 a začněte s jazykem právě teď!

více informací....

Nové kurzy v Praze a Kamenici!

24.10.2014

Jazyková škola ATES language pro Vás připravila nové kurzy v Praze a Kamenici. Podívejte se na naší nabídku dětských skupinových kurzů, kurzů pro dospělé a kurzů k maturitě. Přihlašte se na kurzy na následující trimestr do konce listopadu a získejte 10% slevu z celkové ceny kurzu.

více informací....