Travel & Events

ATES agency s.r.o. se věnuje organizování a pořádání zahraničních zájezdů do oblasti jihovýchodní Asie. ATES agency s.r.o. se zaměřuje na zájezdy do Singapuru a okolí pro zájemce z Evropy. Připravíme pro Vás v Singpuru a okolních státech netradiční a zajímavou dovolenou přesně podle Vašich představ. Řekněte nám, co si přejete a my Vám vše zařídíme tak, aby to vyhovalo Vašim přáním a potřebám. ATES agency s.r.o. organizuje poznávací zájezdy po střední Evropě pro turisty z Asie, převážně z oblasti jihovýchodní Asie.

Máte přání vycestovat do jihovýchodní Asie a poznat její obrovské kulturní bohatsví? Chcete poznávat cizí kraje a zároveň si užít sportovních radovánek? Rádi byste si užili exotickou dovolenou s celou rodinou? připravíme Vám jakýkoliv program přesně podle Vás. Doporučíme ta vhodná místa a vše okolo.

Neváhejte nás kontaktovat a dozvědět se o našich cestách více!

Kontaktujte nás

Informujeme

KC a ATES language v Kamenici

05.11.2014

Jazyková škola ATES language pořádá kurzy jazyka nejen v Praze 10, ale i v Kamenici u Prahy v prostorách KD Kamenice za spolupráce s KC Kamenice. Využijte naší 10% Halloweenské slevy a přihlašte se do jednoho z našich kurzů v Kamenici.

více informací....

10% SLEVA Halloween

31.10.2014

Hallowen je tu a jazyková škola ATES language pro Vás připravila speciální 10% slevu na všechny typy kurzů pořádané v Praze 10 a v Kamenici. Využijte jedinečné nabídky platné do 30. 11. 2014 a začněte s jazykem právě teď!

více informací....

Nové kurzy v Praze a Kamenici!

24.10.2014

Jazyková škola ATES language pro Vás připravila nové kurzy v Praze a Kamenici. Podívejte se na naší nabídku dětských skupinových kurzů, kurzů pro dospělé a kurzů k maturitě. Přihlašte se na kurzy na následující trimestr do konce listopadu a získejte 10% slevu z celkové ceny kurzu.

více informací....