KC a ATES language v Kamenici

Jazyková škola ATES language pořádá kurzy jazyka v Praze 10 kousek od zastávky metra Strašnická a Skalka a také v Kamenici u Prahy. V Kamenici se nachází učebny jazykové školy ATES přímo v samotném centru obce, v prostorách kulturního domu. Kurzy probíhají za spolupráce s kulturním centrem Kamenice. Podívejte se na aktuality z Kamenice do zpravodaje: http://www.obeckamenice.cz/obec-kamenice/zpravodaj/?more=447#msg447 kde uvidíte i jazykovou školu ATES language v Kamenici. Využijte naší speciální Halloween slevy 10% a přihlašte se do našich jazykových kurzů v Praze 10 a v Kamenici.

Kontaktujte nás

Informujeme

KC a ATES language v Kamenici

05.11.2014

Jazyková škola ATES language pořádá kurzy jazyka nejen v Praze 10, ale i v Kamenici u Prahy v prostorách KD Kamenice za spolupráce s KC Kamenice. Využijte naší 10% Halloweenské slevy a přihlašte se do jednoho z našich kurzů v Kamenici.

více informací....

10% SLEVA Halloween

31.10.2014

Hallowen je tu a jazyková škola ATES language pro Vás připravila speciální 10% slevu na všechny typy kurzů pořádané v Praze 10 a v Kamenici. Využijte jedinečné nabídky platné do 30. 11. 2014 a začněte s jazykem právě teď!

více informací....

Nové kurzy v Praze a Kamenici!

24.10.2014

Jazyková škola ATES language pro Vás připravila nové kurzy v Praze a Kamenici. Podívejte se na naší nabídku dětských skupinových kurzů, kurzů pro dospělé a kurzů k maturitě. Přihlašte se na kurzy na následující trimestr do konce listopadu a získejte 10% slevu z celkové ceny kurzu.

více informací....