Naši partneři

Jazykové školy

Zařídíme pro Vás jazykový kurz v jazykové škole Inlingua v rakouském Salcburku. S rakouskou jazykovou školou Inlingua spolupracujeme již od samotného počátku a máme s ní ty nejlepší zkušenosti.

Ostatní partneři

Spolupracujeme s poradenskou společností IQS – International Quality Services, s.r.o. na dlouhodobých i krátkodobých projektech zahrnujících jazykové vzdělávání.

V rámci certifikací a rozsáhlejších projektů spolupracujeme s certifikační společností CIS – Certification & Information Security, s.r.o.

Se společností Quality Austria spolupracujume na projektech spojených s otázkami životního prostředí, kvality, společenské odpovědnosti, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, automobilového průmyslu a jazykového vzdělávání, překladů či dalšího rozvoje zaměstnanců v otázkách cizích jazyků. V rámci těchto projektů využíváme především naše znalosti odborných jazyků.

Našim partnerem v oblasti doučování je matematikarka.cz nabízející videokurzy, kurzy na míru a další služby spojené s výukou matematiky.

V rámci naší parnetrské spolupráce poskytujeme vzájemné benefity pro studenty při využití služeb matematikarka.cz a ATES language.

Spolupracujeme se studenstkým spolkem Prager Deutscher Klub působícím na Právnické fakultě Univerzity Karlovy. Členům PDK poskytujeme výhodnější kurzovné a další možnosti založené na vzájemné spolupráci a podpoře ATES language a PDK.

Kontaktujte nás

Informujeme

KC a ATES language v Kamenici

05.11.2014

Jazyková škola ATES language pořádá kurzy jazyka nejen v Praze 10, ale i v Kamenici u Prahy v prostorách KD Kamenice za spolupráce s KC Kamenice. Využijte naší 10% Halloweenské slevy a přihlašte se do jednoho z našich kurzů v Kamenici.

více informací....

10% SLEVA Halloween

31.10.2014

Hallowen je tu a jazyková škola ATES language pro Vás připravila speciální 10% slevu na všechny typy kurzů pořádané v Praze 10 a v Kamenici. Využijte jedinečné nabídky platné do 30. 11. 2014 a začněte s jazykem právě teď!

více informací....

Nové kurzy v Praze a Kamenici!

24.10.2014

Jazyková škola ATES language pro Vás připravila nové kurzy v Praze a Kamenici. Podívejte se na naší nabídku dětských skupinových kurzů, kurzů pro dospělé a kurzů k maturitě. Přihlašte se na kurzy na následující trimestr do konce listopadu a získejte 10% slevu z celkové ceny kurzu.

více informací....