Naši partneři

Jazykové školy

Zařídíme pro Vás jazykový kurz v jazykové škole Inlingua v rakouském Salcburku. S rakouskou jazykovou školou Inlingua spolupracujeme již od samotného počátku a máme s ní ty nejlepší zkušenosti.

Ostatní partneři

Spolupracujeme s poradenskou společností IQS – International Quality Services, s.r.o. na dlouhodobých i krátkodobých projektech zahrnujících jazykové vzdělávání.

V rámci certifikací a rozsáhlejších projektů spolupracujeme s certifikační společností CIS – Certification & Information Security, s.r.o.

Se společností Quality Austria spolupracujume na projektech spojených s otázkami životního prostředí, kvality, společenské odpovědnosti, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, automobilového průmyslu a jazykového vzdělávání, překladů či dalšího rozvoje zaměstnanců v otázkách cizích jazyků. V rámci těchto projektů využíváme především naše znalosti odborných jazyků.

Našim partnerem v oblasti doučování je matematikarka.cz nabízející videokurzy, kurzy na míru a další služby spojené s výukou matematiky.

V rámci naší parnetrské spolupráce poskytujeme vzájemné benefity pro studenty při využití služeb matematikarka.cz a ATES language.

Spolupracujeme se studenstkým spolkem Prager Deutscher Klub působícím na Právnické fakultě Univerzity Karlovy. Členům PDK poskytujeme výhodnější kurzovné a další možnosti založené na vzájemné spolupráci a podpoře ATES language a PDK.

Kontaktujte nás

Informujeme