Cesty do Asie

Společnost ATES agency s.r.o. se zaměřuje na oblast jihovýchodní Asie. Mezi hlavní cílové destinace zájezdů patří Singapur, Malajsie, Indonésie a menší ostrovy v okolí. Našim klientům nabízíme sestavení individuální trasy podle jejich přání či možnost vybrat si jednu z našich navrhovaných tras. Připravíme pro Vás dovolenou, jež bude atraktivní pro Vás a celou Vaší rodin. Máte zájem poznat oblast Singapuru a Malajsie do podrobna a získat ty správné místní tipy? Pro Vás jsme to pravé! Díky osobním zkušenostem a dlouhodobé přítomnosti v jihovýchodní Asii víme, co Vám nabídnout a jak vhodně dané aktivit zkombinovat, aby Vám plně vyhovaly.

Kontaktujte nás

Informujeme

KC a ATES language v Kamenici

05.11.2014

Jazyková škola ATES language pořádá kurzy jazyka nejen v Praze 10, ale i v Kamenici u Prahy v prostorách KD Kamenice za spolupráce s KC Kamenice. Využijte naší 10% Halloweenské slevy a přihlašte se do jednoho z našich kurzů v Kamenici.

více informací....

10% SLEVA Halloween

31.10.2014

Hallowen je tu a jazyková škola ATES language pro Vás připravila speciální 10% slevu na všechny typy kurzů pořádané v Praze 10 a v Kamenici. Využijte jedinečné nabídky platné do 30. 11. 2014 a začněte s jazykem právě teď!

více informací....

Nové kurzy v Praze a Kamenici!

24.10.2014

Jazyková škola ATES language pro Vás připravila nové kurzy v Praze a Kamenici. Podívejte se na naší nabídku dětských skupinových kurzů, kurzů pro dospělé a kurzů k maturitě. Přihlašte se na kurzy na následující trimestr do konce listopadu a získejte 10% slevu z celkové ceny kurzu.

více informací....