Svatby a líbanky

Společnost ATES agency Vám pomůže zařídit Vaši svatbu či líbánky v exotické jihovýchodní Asii a nebo na více či méně netradičních místech střední Evropy. ATES agency Vám připraví svatební den, na který nikdy nezapomenete. Vaše líbánky či velký den se navždy zapíšou do Vaší paměti. Všechna vaše přání se stanou skutečností a Vy si užijete ten nejnádhernější den pod sluncem. 

Chcete si užít netradiční líbánky spojené s cestou do krásných koutů, které skýtá jihovýchodní Asie? Máte zájem spojit romantiku s aktivními chvílemi a cestováním? Spojte se s námi a my Vám poradíme ta nejkrásnější místa spojená s vhodnými aktivitami pro Vaše líbánky.

Přejete si prožít posvatební romanatiku v srdci Evropy? Mají Vaše líbánky být aktivní, romatické a poznávací zároveň? My Vám poradíme, kde jsou ta pravá místa, aby se vaše přání zcela naplnila a zorganizujeme vše za Vás.

Kontaktujte nás

Informujeme

KC a ATES language v Kamenici

05.11.2014

Jazyková škola ATES language pořádá kurzy jazyka nejen v Praze 10, ale i v Kamenici u Prahy v prostorách KD Kamenice za spolupráce s KC Kamenice. Využijte naší 10% Halloweenské slevy a přihlašte se do jednoho z našich kurzů v Kamenici.

více informací....

10% SLEVA Halloween

31.10.2014

Hallowen je tu a jazyková škola ATES language pro Vás připravila speciální 10% slevu na všechny typy kurzů pořádané v Praze 10 a v Kamenici. Využijte jedinečné nabídky platné do 30. 11. 2014 a začněte s jazykem právě teď!

více informací....

Nové kurzy v Praze a Kamenici!

24.10.2014

Jazyková škola ATES language pro Vás připravila nové kurzy v Praze a Kamenici. Podívejte se na naší nabídku dětských skupinových kurzů, kurzů pro dospělé a kurzů k maturitě. Přihlašte se na kurzy na následující trimestr do konce listopadu a získejte 10% slevu z celkové ceny kurzu.

více informací....